OMOGUĆITE SEBI PRISTOJNU ZARADU

RADOM PREKO INTERNETA!

SAMO OD VAS I SAMO OD VAŠIH VEŠTINA

ZAVISI KOLIKO ĆETE ZARAĐIVATI.

NA NARODNOM UNIVERZITETU NIŠ

U NOVOM, MODERNO OPREMLJENOM KABINETU,

MOŽETE STEĆI  POTREBNA ZNANJA I VEŠTINE

ZA RAD PREKO INTERNETA

UPISOM NA SPECIJALISTIČKE INFORMATIČKE KURSEVE:

ADOBE PHOTOSHOP

Veoma tražena znanja i veštine za rad preko interneta. Mnogi sajtovi kao što su Elance.com, Upwork.com i sl. traže upravo ljude koji umeju da obrade, izdvoje i retuširaju fotografije.

Završetkom kursa bićete u mogućnosti da fotografije poboljšate, izmenite ono što želite, ulepšate, izdvojite onog kog ne želite na fotografiji  i još mnogo toga. Naučićete da pripremite fotografiju za postavljanje na web sajt, da pripremite fotografiju za štampu i za video produkciju.

Osnovni kurs PHOTOSHOP  traje mesec dana.

Dinamika pohađanja: dva puta nedeljno po 2-3 časa.

Cena kursa je 12.000,00 dinara (2 rate po 6.000,00 dinara).

Na kraju kursa se dobija Uverenje Narodnog univerziteta Niš o završenom kursu ADOBE PHOTOSHOP.

Neophodno je osnovno poznavanje rada na računaru (korišćenje windows okruženja).

3D STUDIO MAX

Mali broj ljudi poseduje znanja i veštine potrebne za rad u 3D STUDIO MAX-u, tako da su to vrlo konkurenta znanja i veštine za rad preko interneta. Na mnogim sajtovima koji nude poslove, možete se prijaviti i konkurisati, jer se  traže upravo ljudi koji umeju da naprave modele za gaming industriju-pravljenje igrica, za arhitekturu, industrijski dizajn, video i filmsku produkciju. Završetkom kursa bićete u mogućnosti da sami napravite 3d modele za igrice i arhitekturu, animacije, realistične fotografije i efekte za filmove.

Kurs 3D STUDIO MAX  traje 2 meseca.

Dinamika pohađanja: dva puta nedeljno po 2-3 časa.

Cena kursa je 18.000,00 dinara (3 rate po 6.000,00 dinara).

Na kraju kursa se dobija Uverenje Narodnog univerziteta Niš o završenom kursu 3D STUDIO MAX

WEB DESIGN HTML 5+CSS 3/WORDPRESS

Najviše tražena znanja i veštine za rad preko interneta, gde se traže upravo ljudi koji umeju da za klijente prave web stranice i web prezentacije (kao što je npr.web prezentacija Narodnog univerziteta Niš). Završetkom kursa bićete u mogućnosti da samostalno ili u timu napravite web stranice i web prezentacije. Naučićete HTML I CSS jezik, koji su neophodni za pravljenje web stranica, da postavite web stranice na internet, da ažurirate svoje ili prezentacije klijenata. Naučićete da u WordPress-u napravite svoju stranicu/prezentaciju.

Kurs WEB DIZAJN  traje 3 meseca.

Dinamika pohađanja: dva puta nedeljno po 2-3 časa.

Cena kursa je 24.000,00 dinara (3 rate po 8.000,00 dinara)

Na kraju kursa se dobija Uverenje Narodnog univerziteta Niš o završenom kursu WEB DESIGN HTML 5+CSS 3/WORDPRESS

WEB PROGRAMIRANJE PHP i MySQL

Kao i web dizajn, tako je i WEB PROGRAMIRANJE izuzetno traženo za rad preko interneta, gde se traže ljudi koji umeju da programiraju i prave aktivne stranice na internetu i baze podataka korišćenjem MSQL sistema. Završetkom kursa bićete u mogućnosti da samostalno ili u timu napravite web sajt (kao što su npr. socijalne mreže ili Webshop ) ili aktivne prezentacije. Naučićete PHP i SQL jezik i korišćenje MySQL sistema koji su neophodni za upravljanje bazama.

Obuka traje 3 meseca.

Dinamika pohađanja: dva puta nedeljno po 2-3 časa.

Cena kursa je 21.000,00 dinara (3 rate po 7.000,00 dinara)

Na kraju kursa se dobija Uverenje Narodnog univerziteta Niš o završenom kursu WEB PROGRAMIRANJE PHP i MySQL

Neophodno je znanje HTML I CSS jezika.